+90 216 365 87 79
  • Türkçe
  • İngilizce
  • Rusça
  • İspanyolca
  • Portekizce
  • Sırpça
  • اللغة العربية
Poliürea Nedir?

POLİÜREA TEKNOLOJİSİ VE KULLANIM ALANLARI NEDİR?

Tanım

Poliürea yalıtım teknolojisi, uygulanan yüzeylerde pürüzsüzlük ve kullanım ömrünü arttıran, herhangi bir kalınlıkta istenilen yüzeylere uygulanabilen bir yalıtım teknolojisidir. Kullanım esnekliğine sahip olması, poliürea yalıtım teknolojisinin en güçlü özelliklerinden biridir. Solvent içermeyen yapısı, kullanılan yüzeyler ile sağladığı %100 reaksiyoner yapısı sayesinde Poliürea, izosiyanat sertleştirici ve sentetik poliol gibi maddelerin karışımından meydana gelen ve sprey yöntemi ile uygulama alanlarında kullanılabilen, istenilen her seviyede kalınlık imkanı sunan yapısı ile birçok yüzeyde kullanılabilen bir yalıtım teknolojisidir.

Kullanım alanları

Poliürea yalıtım sistemleri her türlü su sızıntısı ve su kaçağında, aşınma problemi yaşayan yüzeylerde, pas sorunu ortaya çıkmış yapılarda korozyon gibi kullanım ömrünü düşüren eski ve yeni yapıların kullanım ömürlerini yükselten ve tasarruf sağlayan bir yalıtım teknolojisidir. Tüm iç ve dış alanlarda, aşınma ve %100 su yalıtımı beklenilen, eski ve yeni yapıların tümünde onarım imkanı sunmaktadır. Su yalıtımlarında da tercih edilen poliürea, uygulanan yüzeylerde pürüzsüzlük,koruma ve aşınma önleyici özellikler göstermektedir. İstenilen her hacimde sunduğu uygulama kalınlığı ile birlikte,uzun bir ömre sahip poliürea, solvent içermeden istenilen yüzeylerde kullanım imkanı sunan,%100 verimlilik ile reaksiyon gösteren yalıtım uygulama türüdür. Poliürea sprey uygulama özelliği sayesinde, sızıntı, aşınma ve paslanmaya karşı mükemmel seviyede koruma sağlamakta ve yapılarınızın kimyasal bekçiliğini sağlamaktadır. tek seferde uygulandığında ek yeri oluşturmadan istenilen hızlı sonuçlara ulaşmanızı kolaylaştırmaktadır. iş gücü verimliliğini sağlar, zamandan tasarruf kazandırmaktadır. Her tür zeminde sonuç verir. Çeşitli türleri ile asitik ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Duayen poliürea yalıtım teknolojisi sahip olduğu benzersiz formülü, mobilite sağlayan sprey tabanca uygulaması ile hemen hemen her yüzeyde uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Duayen poliürea uygulamaları,yüskek teknoloji ürünü, poliürea su yalıtımı, poliürea kaplama ve poliürea zemin kaplaması yapılmasının en kolay yoludur.

Duayen sprey poliürea uygulaması, hızlı, ek yer istemeyen yapısı, yüksek esneklik kabiliyeti, yüksek kimyasal teknolojisi özellikleri ile uygulama alanlarının pas, korozyon ve aşınma sorunları çözmektedir. Duayen Kimya poliürea ürünleri ve uygulama teknolojisi, pas sorunlarına, aşınma problemlerine ve korozyona karşı aradığınız benzersiz ve eşsiz bir kimyasal teknolojisidir.

Sayfa Galeri